Cupa Terasa Florilor editia 5

Cupa Terasa Florilor editia 5

Sambata va avea loc la Bucuresti cea de-a cincea editie a cupei Terasa Florlor, un eveniment de traditie in lumea dartsului romanesc, gazduita de Tati Bar care se anunta a fi o lupta pt supravietuirea pe pozitiile ce asigura un loc la Romanian Masters. Pe langa premiile de peste 1000 euro puse in joc si alte surprize pe care suntem siguri ca organizatorii le pregatesc, jucatorii vor putea evolua in pantaloni scurti! o masura binevenita avand in vedere temperaturile din ultima vreme si decorul competitiei.

Din parte clubului nostru si-au anuntat participarea sportivii Cristi Romila, Iulian Petac, Sorin Livint, Adrian Budau, Arian Birzu si Razvan Nitica, primii trei cu obiective diametral opuse in lupta pt Masters in vreme ce Razvan este surpriza placuta a acestei deplasari.

Le dorim mult succes si joc bun baietilor, si o clasare cat mai sus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *