Ziua Iasi Darts Club

Ziua Iasi Darts Club

Momente de sarbatoare pentru dartsul iesean la inceputul acestei luni,odata cu implinirea a 3 ani de la primul concurs de darts organizat in orasul nostru. Seara de Darts a debutat in februarie 2011, traditia pastrandu-se pana in ziua de azi cand, concursul a ajuns la editia cu numarul 10!

Astfel am hotarat ca in fiecare an, la inceputul lunii februarie sa marcam impreuna de acest moment sarbatorind Ziua Iasi Darts Club.

Ne bucuram ca in acesti 3 ani am reusit sa adunam alaturi de noi atat de multi pasionati, si am reusit sa cream o rampa de lansare catre  concursurile nationale sau internationale, si speram ca pe viitor comunitatea sa creasca iar performantele atat organizatorice cat si sportive sa fie pe masura.

La multi ani Iasi Darts Club!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *