Romanian Classic Darts Open – editia 1

Romanian Classic Darts Open – editia 1

Debutul in forta al dartsului in 2014 continua cu cel mai important eveniment al acestei luni Romanian Classic Darts Open (RCDO) un nou concurs international organizat in Romania, un nou prilej oferit jucatorilor romani de a vedea la lucru si de a juca impotriva unor sportivi de valoare.

Speram ca aceasta oportunitate va fi fructificata de cat mai multi jucatori pentru ca doar asa putem creste nivelul jocului in Romania, si doar asa putem spera la performante pe viitor. Iasi Darts Club va fi ca de obicei prezent si speram in rezultate cat mai bune pentru sportivii nostrii.

Mult succes si felicitari celor care au reusit organizarea acestui nou eveniment international  in tara noastra!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *